Вільям Ліндсей Ґрешем

Вільям Ліндсей Ґрешем

  • Дата народження: 20.08.1909 — 14.09.1962
  • Країна: США

Біографія Вільяма Ґрешема

Вільям Ліндсей Ґрешем — американський письменник і автор наукової літератури, чия творчість особливо цінується серед читачів нуару. Його найвідомішою роботою є «Алея кошмарів» (1946), яка була екранізована у 1947 та 2021 роках.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Вільяма Ґрешема українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Вільяма Ґрешема допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Вільяма Ґрешема складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Вільям Ліндсей Ґрешем ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Вільям Ліндсей Ґрешем»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *