Віра Протопопова

Віра Протопопова

  • Дата народження: 02.03.1933
  • Країна: Україна

Біографія Віри Протопопової

Протопопова Віра Вікторівна — український учений-ботанік, доктор біологічних наук, професор, провідна наукова співробітниця Інституту ботаніки імені М. Г. Холодного НАН України, почесний член Українського ботанічного товариства.

Засновник наукової школи з вивчення синантропної й адвентивної флори в Україні.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Віри Протопопової українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Віри Протопопової допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Віри Протопопової складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Віра Протопопова ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Віра Протопопова»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *