Влад Сорд

Влад Сорд

  • Дата народження: 21.07.1995
  • Країна: Україна

Біографія Влада Сорда

Влад Сорд (справжнє ім’я — Владислав Юрійович Гранецький-Стафійчук) — український видавець, дизайнер, літератор, поет і прозаїк. Військовий-доброволець, учасник Революції гідності та АТО, громадський активіст, чоловік письменниці Вікторії Гранецької.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Влада Сорда українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Влада Сорда допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Влада Сорда складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Влад Сорд ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Влад Сорд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *