Володимир Антонович

Володимир Антонович

  • Дата народження: 06.01.1834 — 08.03.1908
  • Країна: Україна

Біографія Володимира Антоновича

Антоно́вич Володи́мир Боніфа́тійович — український історик, археолог, етнограф, археограф; статський радник, доктор наук, професор Київського університету, член-кореспондент Російської АН; співорганізатор Київської Громади, член Київського товариства старожитностей і мистецтв.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Володимира Антоновича українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Володимира Антоновича допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Володимира Антоновича складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Володимир Антонович ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Володимир Антонович»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *