Володимир Гнатюк

Володимир Гнатюк

  • Дата народження: 09.05.1871 — 06.10.1926
  • Країна: Україна

Біографія Володимира Гнатюка

Володимир Гнатюк – видатний український етнограф, мистецтвознавець, перекладач, літературознавець, автор низки наукових розвідок та монографій з етнографії. Громадський діяч, член-кореспондент Петербурзької академії наук (1902), член Чеського наукового товариства (1905), а також Празької та Віденської академій наук. З 1924 року член Академії наук України. Лауреат премії Російської академії наук імені О. Котляревського.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Володимира Гнатюка українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Володимира Гнатюка допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Володимира Гнатюка складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Володимир Гнатюк ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Володимир Гнатюк»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *