Вільям Зінссер

Вільям Зінссер

  • Дата народження: 07.10.1922 — 12.05.2015
  • Країна: США

Біографія Вільяма Зінссера

Вільям Зінссер — американський письменник, журналіст, викладач письменницької майстерності. Класичним підручником з літературної творчості стала його книга з мільйонним тиражем Магія переконливих текстів (1974), в основу якої ліг семінар автора у Єльському університеті.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Вільяма Зінссера українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Вільяма Зінссера допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Вільяма Зінссера складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Вільям Зінссер ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Вільям Зінссер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *