Вінстон Грум

Вінстон Грум

  • Дата народження: 23.03.1943 — 17.09.2020
  • Країна: США

Біографія Вінстона Грума

Вінстон Грум — американський письменник у жанрі художньої та нехудожньої літератури. Насамперед відомий як автор роману «Форрест Гамп», який у 1994 році під однойменною назвою екранізував Роберт Земекіс. Фільм став культурним феноменом та здобув шість кінопремій «Оскар». 1995 року світ побачив сиквел роману — «Форрест Гамп і компанія». Окрім художньої літератури, Вінстон Грум також писав у жанрі нон-фікшн та зачіпає найрізноманітніші теми, серед яких, зокрема, Громадянська війна в США та Перша світова війна.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Вінстона Грума українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Вінстона Грума допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Вінстона Грума складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Вінстон Грум ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Вінстон Грум»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *