Йору Суміно

Йору Суміно

  • Країна: Японія

Біографія Йору Суміно

Йору Суміно – японська письменниця, в даний час проживає в префектурі Осака.

Суміно почала писати у старшій школі. Спочатку вона представила свій твір на премію Dengeki Novel Prize, однак не пройшла першого раунду відбору. Суміно змінила свій стиль писання та створила «Хочу з’їсти твою підшлункову». Тепер рукопис виявився надто довгим, щоб його можна було подати на цей приз.

У лютому 2014 року під псевдонімом Ясумі Яно вона відправила роман на сайт Shōsetsuka ni Narō. Пізніше вона офіційно дебютувала з тією ж роботою над Futabasha у 2015 році.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Йору Суміно українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Йору Суміно допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Йору Суміно складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Йору Суміно ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Йору Суміно»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *