Юлія Ілюха

Юлія Ілюха

  • Дата народження: 05.01.1982
  • Країна: Україна

Біографія Юлії Ілюхи

Юлія Анатоліївна Ілюха — українська письменниця, журналіст, волонтер АТО.

Лауреатка Міжнародної українсько-німецької літературної премії ім. Олеся Гончара (2018).

У 2018 році отримала другу премію Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» за рукопис роману «Східний синдром».

У 2018 році з новелою «Слід» перемогла у конкурсі короткої прози «Новела по-українськи» від журналу «Країна».

У 2016 році у видавництві «Віват» вийшла перша книга — збірка прози «Неболови. Навчи мене мріяти»[1], яка увійшла до довгого списку «Книги року ВВС-2016».

У 2018 році вийшли дві дитячі книги для дошкільнят: «Як Грицик Муху-Нехочуху переміг» (увійшла до довгого списку «Книги року ВВС-2018») та «Історії Цвірінька».


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Юлії Ілюхи українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Юлії Ілюхи допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Юлії Ілюхи складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Юлія Ілюха ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Юлія Ілюха»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *