Юрій Іванович Руснак

Юрій Іванович Руснак

  • Країна: Україна

Біографія Юрія Івановича Руснака

Кандидат юридичних наук. Професор кафедри адміністративного, фінансового та банківського права ННІ права ім. Князя Володимира Великого Міжрегіональної академії управління персоналом. Стаж практичної роботи понад 30 років.

Член Ради адвокатів міста Києва. Член кваліфікаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва.

Науковий консультант Адвокатського об’єднання “Всеукраїнське адвокатське об’єднання”.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Юрія Івановича Руснака українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Юрія Івановича Руснака допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Юрія Івановича Руснака складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Юрій Іванович Руснак ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Юрій Іванович Руснак»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *