Тільки я візьму новий рівень

Серія книг «Тільки я візьму новий рівень»

Опис серії книг «Тільки я візьму новий рівень» Chugong

«Тільки я візьму новий рівень» — південнокорейський веброман, написаний Чхугонгом. Він почав виходити на цифровій платформі коміксів та фантастики «KakaoPage» з 25 липня 2016 року, а 4 листопада 2016 року був опублікований D&C Webtoon Biz під їхньою маркою. Комікс-адаптація роману виходить українською мовою завдяки видавництву Northern Lights, під назвою «Тільки я візьму новий рівень».

Багато хто полюбляє саме серії книг, щоб можна було довго насолоджуватися цікавою історією. У нас великий список саме серій - ми не порушуємо хронологію частин, а тому порядок читання можна визначити дуже легко.

У нас можна читати всі частини «Тільки я візьму новий рівень» по порядку українською. Серія - це більше задоволення, більше пригод і більш детальне знайомство з героями та подіями. Кожну книгу можна читати онлайн, що дуже зручно.

А також ви можете скачати всі книги з серії «Тільки я візьму новий рівень» Chugong українською мовою безкоштовно, без реєстрації та смс (sms) у різних форматах, як txt (тхт), fb2 (фб2), rtf, epub, pdf (пдф), mobi (мобі), на телефон, планшет, комп’ютер. У вас завжди буде доступ до улюбленої історії.

Відгуки на серію книг «Тільки я візьму новий рівень»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

238 переглядів