НМТ (Національний Мультипредметний Тест)

Сортирувати за:

Що таке НМТ?

Національний Мультипредметний Тест (НМТ) – це нова для України форма проведення вступного іспиту на бакалаврат, щоб мати можливість отримати вищу освіту. Ввести такий тест довелось у 2022 році вимушено – через початок повномасштабного вторгнення російського окупанта на територію України. Це спосіб замінити на деякий час ЗНО, яке вже стало традиційною формою українських випускних і вступних випробувань.

Якщо сказати коротко, то НМТ – це онлайн-тест, який складається з трьох предметів: українська мова, математика і ще один на вибір. В залежності від навчального закладу, для якого потрібні результати тестування, якраз і обирається третій предмет. Тут можна вибрати: історію України, біологію, фізику, хімію або якусь з іноземних мов (англійську, німецьку, французьку, іспанську).

З чого складається тест?

Тест складається з блоків завдань (кількістю від 20 до 30) по кожному з предметів. Тут важливо зазначити, що завдання НМТ відповідають змісту програм ЗНО тих навчальних предметів, з яких і складається іспит.

Фактично це аналогічні до звичного ЗНО завдання, тільки у новому форматі. А щоб підготуватись до тестування, варто скористатись спеціальними збірками завдань, зробленими у форматі НМТ.

Де знайти книги з завданнями НМТ?

На нашому сайті ви можете знайти збірники завдань з різних предметів, включно з англійською мовою. У них містяться як самі завдання у форматі НМТ, так і відповіді на них.

Скориставшись такими збірниками, можна краще підготуватись до тестування, щоб потім не так хвилюватись під час самого іспиту.