Про книгу «21 урок для 21-го століття» Юваля Ной Харарі
Книга «21 урок для 21-го століття» Ювал Ной Харарі є однією з кращих в його здобутку. Ізраїльський письменник дуже влучно розповів про минуле і майбутнє, деякі його роботи навіть стали бестселерами. Саме час поговорити й про сьогодення.
Світ не стоїть на місці, як і час, він рухається у своєму звичному темпі, людям залишається тільки встигати підлаштовуватись під певні обставини. Минуле вже проаналізоване, майбутнє хоч примарно, але можна уявити. А що з сьогоденням? Та чому саме зараз воно має велике значення у різних куточках світу?
Багато теоретиків по теперішній момент намагаються зрозуміти, як потрапити в ту саму течію життя, аби тебе не знесло. В сучасному світі дуже багато інформаційного сміття, тероризму та проблем. Тому рано чи пізно різні питання будуть спіткати кожного читача.
В цій книзі автор задає собі нагальні питання та намагається відповісти доступною та простою мовою. Світ справді ніби з’їхав з глузду, тому чим раніше ми почнемо більш менш розбиратися, тим скоріше зможе прийти до розуміння, як можна перемогти зло та жити в мирі та злагоді.
Вас чекає дуже цікава та захоплююча подорож у вир подій які відбуваються тут і зараз. Ці знання точно варті вашої уваги, кожна людина може змінити світ на краще своєю обізнаністю.
Минуле людства у книзі Sapiens “Людина розумна”. Далеке майбутнє у книзі Homo Deus “Людина божественна”. Саме настав час замислитися над питаннями сьогодення.
Що означає підйом Дональда Трампа? Що можна зробити з епідемією фейкових новин? Чому ліберальна демократія зазнає кризи? Чи повернеться Бог? Чи наближається нова Світова війна? Яка цивілізація доміную в світі – Захід, Китай, іслам? Чи варто Європі тримати відкритими двері для іммігрантів? Чи може націоналізм вирішити проблеми нерівності й зміни клімату? Що треба вчинити з тероризмом?
У третій книзі Ювала Ноя Харарі простих відповідей не буде. Проте захоплива подорож навколо глибокого смислу подій, що відбувається сьогодні – гарантована.
Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.
Якщо ви є правовласником електронної книги «21 урок для 21-го століття» Юваля Ной Харарі українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.
Цитати з книги «21 урок для 21-го століття» Юваля Ной Харарі
Нині люди з радістю віддають свої найцінніші активи – особисті дані – в обмін на безкоштовну електронну пошту й кумедні відео про котів. Це схоже на племена африканців і корінних американців, які непомітно для себе самих продавали цілі країни європейцям в обмін на кольорові намистинки й дешеві брязкальця.
Небезпека криється в тому, що, коли ми надто багато інвестуватимемо в розвиток штучного інтелекту й надто мало – у розвиток людської свідомості, найпередовіший штучний інтелект слугуватиме для підсилення природної тупості людей. Ми навряд чи побачимо повстання роботів у наступні десятиліття, однак, можливо, доведеться мати справу з ордами ботів, які знають, як натискати наші емоційні кнопки ліпше за матусю і використовувати цю таємну здатність, щоб щось продати нам – автомобіль, політика чи цілу ідеологію. Боти можуть виявити наші найпотаємніші страхи, тривоги і бажання і повертати ці важелі супроти нас. Нам уже дали спробувати це на останніх виборах і референдумах по всьому світу…
У людей є тіло. Упродовж останнього століття технологія відсторонила нас від нашого тіла. Ми втрачаємо здатність звертати увагу на те, що відчуваємо на запах і смак. Замість них ми освоїлися зі смартфонами й комп’ютерами. Нас радше цікавить, що відбувається в кіберпросторі, ніж на сусідній вулиці. Легше, ніж раніше, поговорити з рідними в Швейцарії, ніж з коханим чоловіком під час сніданку, бо він постійно дивиться в смартфон, а не на мене.
Нині українці скаржаться, що Путін успішно обдурив численні західні медіа щодо дій Росії в Криму й на Донбасі. Однак у мистецтві обману він навряд чи достойний тримати свічку біля Сталіна. На початку 1930-х років західні журналісти й інтелектуали вихваляли СРСР як ідеальне суспільство тоді, коли українці й інші радянські громадяни помирали мільйонами від штучного голоду, влаштованого Сталіним.
Відгуки на книгу «21 урок для 21-го століття» Юваля Ной Харарі
Чому ми віддаємо перевагу електронним книгам, а не паперовим?
Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.