21 урок для 21-го століття

«21 урок для 21-го століття»
Юваль Ной Харарі

Купити книгу «21 урок для 21-го століття» Юваля Ной Харарі

Про книгу «21 урок для 21-го століття» Юваля Ной Харарі


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «21 урок для 21-го століття» Юваля Ной Харарі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Цитати з книги «21 урок для 21-го століття» Юваля Ной Харарі

ЦитатаНині люди з радістю віддають свої найцінніші активи – особисті дані – в обмін на безкоштовну електронну пошту й кумедні відео про котів. Це схоже на племена африканців і корінних американців, які непомітно для себе самих продавали цілі країни європейцям в обмін на кольорові намистинки й дешеві брязкальця.
ЦитатаНебезпека криється в тому, що, коли ми надто багато інвестуватимемо в розвиток штучного інтелекту й надто мало – у розвиток людської свідомості, найпередовіший штучний інтелект слугуватиме для підсилення природної тупості людей. Ми навряд чи побачимо повстання роботів у наступні десятиліття, однак, можливо, доведеться мати справу з ордами ботів, які знають, як натискати наші емоційні кнопки ліпше за матусю і використовувати цю таємну здатність, щоб щось продати нам – автомобіль, політика чи цілу ідеологію. Боти можуть виявити наші найпотаємніші страхи, тривоги і бажання і повертати ці важелі супроти нас. Нам уже дали спробувати це на останніх виборах і референдумах по всьому світу…
ЦитатаУ людей є тіло. Упродовж останнього століття технологія відсторонила нас від нашого тіла. Ми втрачаємо здатність звертати увагу на те, що відчуваємо на запах і смак. Замість них ми освоїлися зі смартфонами й комп’ютерами. Нас радше цікавить, що відбувається в кіберпросторі, ніж на сусідній вулиці. Легше, ніж раніше, поговорити з рідними в Швейцарії, ніж з коханим чоловіком під час сніданку, бо він постійно дивиться в смартфон, а не на мене.
ЦитатаНині українці скаржаться, що Путін успішно обдурив численні західні медіа щодо дій Росії в Криму й на Донбасі. Однак у мистецтві обману він навряд чи достойний тримати свічку біля Сталіна. На початку 1930-х років західні журналісти й інтелектуали вихваляли СРСР як ідеальне суспільство тоді, коли українці й інші радянські громадяни помирали мільйонами від штучного голоду, влаштованого Сталіним.

Скачати безкоштовно книгу «21 урок для 21-го століття» Юваля Ной Харарі російською мовою

Читати онлайн книгу «21 урок для 21-го століття» Юваль Ной Харарі російською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

21 урок для XXI века
Юваль Ной Харари


«В мире, перегруженном информацией, ясность – это сила. Почти каждый может внести вклад в дискуссию о будущем человечества, но мало кто четко представляет себе, каким оно должно быть. Порой мы даже не замечаем, что эта полемика ведется, и не понимаем, в чем сущность ее ключевых вопросов. Большинству из нас не до того – ведь у нас есть более насущные дела: мы должны ходить на работу, воспитывать детей, заботиться о пожилых родителях. К сожалению, история никому не делает скидок. Даже если будущее человечества будет решено без вашего участия, потому что вы были заняты тем, чтобы прокормить и одеть своих детей, то последствий вам (и вашим детям) все равно не избежать. Да, это несправедливо. А кто сказал, что история справедлива?…»

Юваль Ной Харари

21 урок для XXI века

Yuval Noah Harari

21 LESSONS FOR THE 21st CENTURY

Copyright © 2018 by Yuval Noah Harari

© Издание на русском языке, перевод на русский язык, оформление. Издательство «Синдбад», 2019.


* * *


Посвящается моему дорогому спутнику жизни Ицику, за семнадцать проведенных вместе лет, за его доверие и выдающиеся способности; моей матери Пнине за неизменную заботу и поддержку; моей бабушке Фанни за ее неистощимое и бескорыстное веселье

Предисловие


В мире, перегруженном информацией, ясность – это сила. Почти каждый может внести вклад в дискуссию о будущем человечества, но мало кто четко представляет себе, каким оно должно быть. Порой мы даже не замечаем, что эта полемика ведется, и не понимаем, в чем сущность ее ключевых вопросов. Большинству из нас не до того – ведь у нас есть более насущные дела: мы должны ходить на работу, воспитывать детей, заботиться о пожилых родителях. К сожалению, история никому не делает скидок. Даже если будущее человечества будет решено без вашего участия, потому что вы были заняты тем, чтобы прокормить и одеть своих детей, то последствий вам (и вашим детям) все равно не избежать. Да, это несправедливо. А кто сказал, что история справедлива?

Я как историк не могу ни накормить, ни одеть людей, но могу внести некоторую ясность в их представления, чтобы хоть немного уравнять шансы в глобальной игре.

Відгуки на книгу «21 урок для 21-го століття» Юваля Ной Харарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «21 урок для 21-го століття» Юваля Ной Харарі одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «21 урок для 21-го століття» Юваля Ной Харарі у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

174 переглядів