Хто така ця Кіра?

«Хто така ця Кіра?»
Катя Смачило

Про книгу «Хто така ця Кіра?» Каті Смачило

293 пляшки вина і такі різні дні…

Збірка оповідань, що об’єднані життям однієї героїні.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Хто така ця Кіра?» Каті Смачило українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Цитати з книги «Хто така ця Кіра?» Каті Смачило

Цитата"Просекко відкривається різко. Одним пострілом. Приблизно так, як і зникають минулі важливі люди з твого життя."
Цитата"Чи звертали ви увагу, що традиційно пізніми ночами на кухні люди говорять чи то про образи, чи то про любов? А ще частіше — про образи від любові. Чи варто згадувати про те, що переважно ці люди — жінки?"
Цитата"І ось тут раз — і починає любити жінка себе в цих стосунках. Навіть якщо не до кінця. Навіть якщо за принципом «без цих стосунків гірше». І вона ці стосунки лишає. Лишає у своєму житті. Все ще як щось тимчасове. Все ще як щось, що неодмінно мине. Але ще є час. Який існує паралельно з тобою. І невже можна не любити того, з ким доводиться ділити ранки, вечори й решту свого?"

Відгуки на книгу «Хто така ця Кіра?» Каті Смачило

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

115 переглядів