Хто така ця Кіра?

«Хто така ця Кіра?»
Катя Смачило

Про книгу «Хто така ця Кіра?» Каті Смачило

293 пляшки вина і такі різні дні…

Збірка оповідань, що об’єднані життям однієї героїні.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Хто така ця Кіра?» Каті Смачило та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Хто така ця Кіра?» Каті Смачило: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Хто така ця Кіра?» Каті Смачило і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Хто така ця Кіра?» Каті Смачило

Цитата"Просекко відкривається різко. Одним пострілом. Приблизно так, як і зникають минулі важливі люди з твого життя."
Цитата"Чи звертали ви увагу, що традиційно пізніми ночами на кухні люди говорять чи то про образи, чи то про любов? А ще частіше — про образи від любові. Чи варто згадувати про те, що переважно ці люди — жінки?"
Цитата"І ось тут раз — і починає любити жінка себе в цих стосунках. Навіть якщо не до кінця. Навіть якщо за принципом «без цих стосунків гірше». І вона ці стосунки лишає. Лишає у своєму житті. Все ще як щось тимчасове. Все ще як щось, що неодмінно мине. Але ще є час. Який існує паралельно з тобою. І невже можна не любити того, з ким доводиться ділити ранки, вечори й решту свого?"

Відгуки на книгу «Хто така ця Кіра?» Каті Смачило

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

148 переглядів