І знайдеш ти скарб у собі

«І знайдеш ти скарб у собі»
Лоран Гунель

Про книгу «І знайдеш ти скарб у собі» Лорана Гунеля

Час заплющити очі, щоб нарешті побачити!

Аліса ніколи не була богобоязною парафiянкою, що молилася, перш нiж з’їсти пиріжок. А для священника Жеремі віра була повітрям, сенсом існування. Та парафiян у церкві всього дванадцять, як тих апостолiв. І практична атеїстка Аліса вирішує допомогти старому другові покращити цi показники. Для неї це просто черговий проект, який треба «розкрутити». Але заглиблюючись у світ духовного, Аліса відчуває, як щось в ній починає змінюватися. Тісні стіни скептицизму та іронії, що здавалися їй справжньою свободою, поступово розсуваються. Здається, ще крок — і Алісі відкриється істина, яку вона вперто не хотіла помічати. Але всесвіт довкола раптом стане незміряним. І не загубиться в нім лише той, хто зрозуміє, чого хоче насправді.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «І знайдеш ти скарб у собі» Лорана Гунеля українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «І знайдеш ти скарб у собі» Лорана Гунеля

Читати онлайн книгу «І знайдеш ти скарб у собі» Лоран Гунель українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

І знайдеш ти скарб у собi
Лоран Гунель


Алiса нiколи не була богобоязною вiрянкою, що молилася перед тим, як з’iсти пирiжок. А для священика Жеремi вiра була повiтрям, сенсом iснування. Та вiрян у церквi щодня стае все менше. І практична Алiса вирiшуе допомогти старому друговi покращити приходськi справи. Для неi це просто черговий проект, який треба розкрутити. Але, заглиблюючись у свiт духовного, Алiса вiдчувае, як щось в нiй починае змiнюватися. Тiснi стiни скептицизму та iронii, що видавалися iй справжньою свободою, поступово розсуваються. Здаеться, ще крок – i Алiсi вiдкриеться iстина, яку вона вперто не хотiла помiчати. Раптом свiт довкола стае незмiряним. І не загубиться в ньому лише той, хто зрозумiе, чого хоче насправдi.

Лоран Гунель

І знайдеш ти скарб у собi

© Kero, 2016

© depositphotos.com / emojoez, ntlstudio, biscotto.design, mi-lo827, обкладинка, 2021

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i ху-дожне оформлення, 2021


* * *


Моiй сестрi Софi


…вузька та дорога, що веде до життя, i мало таких, що ii знаходять.

    Євангелiя вiд Матея 7:14[1 - Тут i далi цитати з Бiблii в украiнському перекладi Івана Хоменка. (Тут i далi прим. перекл.)]


Частина перша


І не вподiбнюйтеся до цього свiту, але перемiнюйтесь обновленням вашого розуму…

    Послання до Римлян 12:2


1


Поклавши слухавку, Алiса не стримала вдоволеноi усмiшки. Катарський клiент ухвалив заявку консалтинговоi фiрми з комунiкацiй, де Алiса працювала. Неприлюдний тендер анонсували пiвроку тому. Катарське агентство мiжнародноi промоцii шукало Захiдного партнера, щоб полiпшити iмiдж краiни й розвiяти пiдозри про фiнансування Ісламськоi Держави.

П’ять, усього п’ять учасникiв тендеру – двi американськi компанii, одна iспанська, одна нiмецька й одна французька. Шанс на перемогу – один iз п’яти, i Алiса твердо вiрила в успiх.

Сидячи в робочому кабiнетi, жiнка зробила глибокий вдих i потягнулася, вiдкинувшись на спинку фотеля й розвернувши його до панорамного вiкна. У шибцi вiдображалася дiяльна жiнка, вбрана в костюм доволi строгого крою, що не в’язався з неслухняною копицею довгих русявих кучерiв.

Відгуки на книгу «І знайдеш ти скарб у собі» Лорана Гунеля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «І знайдеш ти скарб у собі» Лорана Гунеля одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «І знайдеш ти скарб у собі» Лорана Гунеля у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

364 переглядів