Лети або тремти

«Лети або тремти»
Стівен Кінг

Про книгу «Лети або тремти» Стівена Кінга

«Пані та панове! Говорить командир корабля…»

Народжений повзати (чи ходити) літати не зможе? Заперечую. Небо давно перетворилося на надземну трасу, якою щодня сновигають сотні рейсів. Борти літаків заповнені пасажирами, яким довелося вирішити — летіти або тремтіти. І ніхто не хоче думати про те, що на висоті кількох тисяч кілометрів від матінки-землі може статися будь-що.

В історіях, надрукованих у виданні, ви зустрінетеся з усім — від ґремліна, що влаштувався на крилі «боїнга-727», до невидимих чудовиськ, котрі живуть високо над хмарами. Ви дізнаєтесь про подорожі в часі й літаки-привиди. А головне — переживете ті дванадцять секунд максимальної небезпеки, коли найгірші речі, які можуть трапитися високо в повітрі, насправді трапляються. Переживете клаустрофобію, боягузтво, жах і миті хоробрості. І навіть якщо ви в безпеці на землі, вам, можливо, захочеться надійно і міцно пристебнутися. Адже прогулянка буде бурхливою…

Слухати аудіокнигу «Лети або тремти» під редакцією Стівена Кінга онлайн українською мовою:


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Лети або тремти» Стівена Кінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Лети або тремти» Стівена Кінга

Читати онлайн книгу «Лети або тремти» Стівен Кінг українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Лети або тремти
Кодi Гудфеллоу

Ден Сiммонс

Рiчард Метiсон

Пiтер Трiмейн

Джо Гiлл

Амброуз Бiрс

Е. Ч. Табб

Джеймс Дiкi

Девiд Дж. Скоу

Стiвен Edwin Кiнг

Том Бiсселл

Джон Варлi

Артур Конан Ігнатiус Дойл

Рей Бредберi

Майкл Льюiс

Бев Вiнсент


В iсторiях, надрукованих у виданнi, ви зустрiнетеся з усiм – вiд гремлiна, що влаштувався на крилi «боiнга-727», до невидимих чудовиськ, котрi живуть високо над хмарами. Ви дiзнаетесь про подорожi в часi й лiтаки-привиди. А головне – переживете тi дванадцять секунд максимальноi небезпеки, коли найгiршi речi, якi можуть трапитися високо в повiтрi, насправдi трапляються. Переживете клаустрофобiю, боягузтво, жах i митi хоробростi. І навiть якщо ви в безпецi на землi, вам, можливо, захочеться надiйно i мiцно пристебнутися. Адже прогулянка буде бурхливою…

Обережно! Ненормативна лексика!

Лети або тремти

ЗбiрникЖодну з частин цього видання не можна копiювати або вiдтворювати в будь-якiй формi без письмового дозволу видавництваПереклад з англiйськоi Єлени Даскал

Дизайнер обкладинки Владлен Трубчанiнов© Edited by Stephen King and Bev Vincent, 2018

© Depositphotos.com / Kesu01, обкладинка, 2020

© Unsplash.com / johannes ple-nio, обкладинка, 2020

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2020

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2020


* * *


Ця антологiя присвячуеться всiм пiлотам, справжнiм i вигаданим, котрi посадили своi лiтаки пiсля жахливого польоту й безпечно повернули пасажирiв додому. Серед них:

Вiлбур Райт

Чеслi Салленбергер

Таммi Джо Шульц

Вернон Дiмiрест

Роберт Пiрсон

Ерiк Женнотт

Тiм Ланкастер

Мiн-Хуан Хо

Ерiк Мудi

Пiтер Баркiлл

Брайс Мак-Кормiк

Роберт Шорнштаймер

Рiчард Чемпiон де Креспiньi

Робер Пiше

Браян Інгл

Тед Страйкер
Вступне слово. Стiвен Кiнг


Чи е в цьому сучасному свiтi, яким керують технологii, люди, котрi насолоджуються польотами? У це складно повiрити, та я переконаний, що е. Це пiлоти, бiльшiсть дiтей (крiм немовлят, бо тим дошкуляють перепади тиску), рiзноманiтнi авiаентузiасти… але на цьому перелiк i закiнчуеться. Решту з нас комерцiйнi авiаперельоти зачаровують i захоплюють так само, як колоноскопiя.

Відгуки на книгу «Лети або тремти» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Лети або тремти» Стівена Кінга одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Лети або тремти» Стівена Кінга у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

144 переглядів