Лого. Дизайн. Любов. Посібник зі створення довершеної айдентики бренду

«Лого. Дизайн. Любов. Посібник зі створення довершеної айдентики бренду»
Девід Ейрі

Про книгу «Лого. Дизайн. Любов. Посібник зі створення довершеної айдентики бренду» Девіда Ейрі

Повністю оновлене і розширене, друге видання книжки Девіда Ейрі «Лого Дизайн Любов» містить ще більше усього того, чим так полюбилося перше видання: більше кейсів, більше скетчів, більше секретів успішної співпраці з клієнтами, більше «інсайдерських» історій і більше практичної інформації, що допоможе дістати омріяні замовлення та виконати їх якнайкраще.

У книжці «Лого Дизайн Любов» Девід пояснює, як розробити довершену айдентику бренду від початку й до кінця, та ілюструє це прикладами з практики славетних дизайнерів. Він показує, як дизайнеру формулювати завдання, генерувати ідеї, встановлювати оплату за свої послуги і вести стосунки з клієнтами. Девід багато ділиться особистим досвідом роботи над айдентикою, — як первинними скетчами, так і кінцевими результатами своїх успішних проєктів, — а крім того, посилається на доробок багатьох відомих дизайнерів (зокрема Поли Шер, яка розробила лого для Citi та Microsoft Windows, і Ліндона Лідера, автор нинішньої айдентики компанії FedEx) і провідних студій дизайну, таких як Moving Brands, Pentagram, MetaDesign, Sagmeister & Walsh і багатьох інших.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Лого. Дизайн. Любов. Посібник зі створення довершеної айдентики бренду» Девіда Ейрі та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Лого. Дизайн. Любов. Посібник зі створення довершеної айдентики бренду» Девіда Ейрі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Лого. Дизайн. Любов. Посібник зі створення довершеної айдентики бренду» Девіда Ейрі і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Лого. Дизайн. Любов. Посібник зі створення довершеної айдентики бренду» Девіда Ейрі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

21 переглядів