Мати все

«Мати все»
Люко Дашвар

Про книгу «Мати все» Люко Дашвар

Один з найпопулярніших романів сучасної української літератури і четверта книга в бібліографії автора, яка з’явилася на прилавках магазинів у 2010 році. В основі сюжету книги знаходяться заплутані відносини однієї зовні цілком щасливої та безтурботної сім’ї. Але це лише верхній оманливий шар, насправді у кожного з героїв чимало скелетів сховано у шафах. Люко Дашвар книгу «Мати все» написала для усіх пошановувачів сучасної мелодраматичної літератури.

Історія починається на одеському пляжі. Письменниця створила дуже правдоподібне сімейне коло. Донька, син, чоловік, зять, кожен з котрих наче щасливий, має хорошу роботу, гроші, вірних друзів і коханих людей поруч. Що ще потрібно для тихого сімейного щастя? Але, як це часто трапляється у світі, в тихому болоті чорти водяться. Як виявляється, насправді мати вміло маніпулює усіма членами родини.

Один з центральних персонажів — брат головної героїні, який страждає на важку хворобу, їхня мати присвятила йому все своє життя. Бажаючи синові лише добра, вона пішла на підступний вчинок. Гадаючи, що це поверне йому повноцінне життя, жінка придбала для нього живу «ляльку» — молоде сільське дівча, яке використовують для сексуальних утіх. І, як згодом дізнається головна героїня, це не найжахливіший вчинок їхньої матери, скоєний заради добра і злагоди дітей.

Якщо ви в захваті від талановитих творів, які залишаються у серці, варто купити книгу «Мати все». Це одна з найбільш якісних робіт в українському літературному мистецтві, яка розійшлася накладом 180 тис. примірників.

Читачі в Мережі зазначають, що книга викликає багато почуттів, більшість з котрих сучасній людині у повсякденному житті вже складно відчути. Це роман про щастя, розгубленість, бруд та ідеальні відносини. Автор історії піднімає непрості питання: «Якою повинна бути мама?», «Які скелети бувають заховані у шафі гарних, на перший погляд, сімей?».

Слухати аудіокнигу «Мати все» Люко Дашвар онлайн українською безкоштовно:


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Мати все» Люко Дашвар українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Мати все» Люко Дашвар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

213 переглядів