Мізерере (Псалом п’ятдесятий)

«Мізерере (Псалом п’ятдесятий)»
Жан-Крістоф Ґранже (Гранже)

Про книгу «Мізерере (Псалом п’ятдесятий)» Жана-Крістофа Ґранже

У паризькому соборі Святого Іоанна Хрестителя вбито Вільгельма Гетца, регента хору хлопчиків і органіста. Парафіянин собору офіцер поліції у відставці Касдан, не чекаючи офіційного, розпочинає власне розслідування вбивства. Під час справи з’ясовується дивна обставина: у хорах, якими керував Гетц у минулі роки, зникло кілька молодих хористів. І ще одна обставина, не менш дивна, спливає на світ: усі ці події так чи інакше пов’язані зі старовинним хоралом «Мізерере».


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Мізерере (Псалом п’ятдесятий)» Жана-Крістофа Ґранже українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Мізерере (Псалом п’ятдесятий)» Жана-Крістофа Ґранже

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

119 переглядів