Книга «Молоко і мед» українською мовою

«Молоко і мед»
Рупі Каур

Про книгу «Молоко і мед» Рупі Каур

“Молоко і мед” – це поетична збірка про:

  • любов
  • втрату
  • травму
  • насильство
  • зцілення
  • і жіночність

Вона поділяється на чотири розділи кожен із яких має справу з окремим видом болю зцілює окремий різновид сердечних мук.

“Молоко і мед” запрошує читача в подорож найгіркішими моментами життя аби знайти у них щось солодке, адже щось солодке є в усьому варто лише захотіти це побачити.

Слухати аудіокнигу «Молоко і мед» Рупі Каур у виконанні автора онлайн з субтитрами:


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Молоко і мед» Рупі Каур українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Молоко і мед» Рупі Каур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.