Новинка
Пазл

«Пазл»
Франк Тільє

Про книгу «Пазл» Франка Тільє

Ілан і Хлоя – гравці із досвідом, у яких позаду чимало успішно пройдених квестів. Та цього разу на них і ще шістьох учасників чекає «Параноя» – напівмістична гра, до якої спробуй ще втрапити. Гонитва за призовими 300 000 євро відбуватиметься у будівлі покинутої лікарні для душевнохворих. Доволі швидко ігровий простір перетвориться на жахливу реальність. Повна картина залишиться неясною до самого останнього фрагмента. Ну що ж – на те він і пазл.

Захопливе, моторошне, добротне чтиво з геть несподіваним фіналом від визнаного майстра жанру трилера Франка Тільє.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Пазл» Франка Тільє українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Пазл» Франка Тільє

Читати онлайн книгу «Пазл» Франк Тільє українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Пазл
Франк Тiлье


Ілан i Хлоя – гравцi iз досвiдом, у яких позаду чимало успiшно пройдених квестiв. Та цього разу на них i ще шiстьох учасникiв чекае «Параноя» – напiвмiстична гра, до якоi спробуй ще втрапити. Гонитва за призовими 300 000 евро вiдбуватиметься у будiвлi покинутоi лiкарнi для душевнохворих. Доволi швидко iгровий простiр перетвориться на жахливу реальнiсть. Повна картина залишиться неясною до самого останнього фрагмента. Ну що ж – на те вiн i пазл.

Захопливе, моторошне, добротне чтиво з геть несподiваним фiналом вiд визнаного майстра жанру трилера Франка Тiлье.

Франк Тiлье

ПазлPublished originally under the title “Puzzle”

2013, Fleuve Editions, dеpartement d’Univers Poche, Paris

О. Колеснiкова, пер. з фр., 2020

© «Фабула», макет, 2020

© Видавництво «Ранок», 2020


* * *


А коли вiд давнього минулого не залишаеться нiчого, коли люди повмирали, а речi зруйнувалися, тодi лише запах i смак – тендiтнiшi, але бiльш живучi, бiльш нематерiальнi, стiйкi, незрадливi – залишаються ще надовго, наче душi, нагадують про себе, чекають, сподiваються, на руiнах усього iншого невтомно продовжують нести на собi, на своiх ледь вловимих краплинках, величезну брилу спогадiв.

    Марсель Пруст «На Сваннову сторону»


1

Уся команда медикiв, якi супроводжували Люку Шардона, зiбралася навколо його лiжка. Коли вiн прокинувся, з його голови познiмали електроди електроенцефалографа. Електрокардiограма та рiзнi прилади, що були досi пiд’еднанi до його тiла, свiдчили про абсолютно стабiльний стан. Пацiент, прив’язаний ременями за зап’ястя та гомiлки, продемонстрував свое невдоволення. – Я говоритиму лише з моiм психiатром. Усi решта – вийдiть, будь ласка. Лiкарняна палата швидко спорожнiла. Люка Шардон спробував пiдняти голову, але не змiг. – Не намагайтесь,– сказала йому Сандi Клеор.– Дослiдження було тривалим i складним, вашим м’язам знадобиться не один день на вiдновлення. Можливо, навiть кiлька тижнiв. Психiатр сiла на край лiжка i прибрала пасмо каштанового волосся, яке закривало очi пацiента. Цього разу ця вродлива жiнка з коротким темним волоссям, якiй було вiд сили тридцять рокiв, була одягнена в цивiльне, позбувшись свого надто офiцiйного бiлого халата.

Відгуки на книгу «Пазл» Франка Тільє

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Пазл» Франка Тільє одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Пазл» Франка Тільє у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

411 переглядів