Новинка
Книга «Прихована рука Китаю. Як КНР непомітно захоплює світ» українською мовою

«Прихована рука Китаю. Як КНР непомітно захоплює світ»
Клайв Гамільтон, Мерікі Олберг

Про книгу «Прихована рука Китаю. Як КНР непомітно захоплює світ» Клайва Гамільтона

Комуністична партія Китаю налаштована змінити світ на свій образ.

Його десятиріччя проникнення на Захід загрожує демократії, правам людини, приватності, безпеці та свободі слова. По всій Північній Америці та Європі політична та бізнес-еліта, Уолл-стріт, Голлівуд, аналітичні центри, університети та китайська діаспора зазнають маніпуляцій за допомогою грошей, тиску та привілеїв. «Прихована рука» розкриває безліч способів, яким КПК здійснює свою мрію про підрив ліберальних цінностей і контроль над світом.

Ця книга описує, що, чому і як робить КПК впливаючи, втручаючись та провадячи підривну діяльність в Північній Америці та Західній Європі (у подальшому — Захід). Діяльність КПК в Австралії (детально описана в книзі «Тихе вторгнення») та Новій Зеландії згадується епізодично. Але важливо пам’ятати, що КПК працює над переформатуванням всього світу, і, незважаючи на різні підходи, досвід Заходу дуже схожий на досвід країн по всьому світу. Важко пригадати країну, яка б не стала об’єктом широкомасштабного цілеспрямованого впливу від Самоа до Еквадору, від Мальдів до Ботсвани. Вплив КПК на глобальному півдні вимагає детального вивчення та викриття, але таке завдання виходить за рамки цієї книги.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Прихована рука Китаю. Як КНР непомітно захоплює світ» Клайва Гамільтона українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Прихована рука Китаю. Як КНР непомітно захоплює світ» Клайва Гамільтона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

146 переглядів