Remote. Офіс не потрібен

«Remote. Офіс не потрібен»
Джейсон Фрайд, Девід Хайнемайер Хенссон

Про книгу «Remote. Офіс не потрібен» Джейсона Фрайда

У час глобальних змін виграють ті, хто швидко адаптується до нових умов. Одна з таких – перехід від стаціонарних офісів до офісів «на дивані» або на кухні. Тепер омріяна робота з дому – невіддільний складник нової діджитал-реальності. Можна самостійно планувати робочий день і не витрачати час на дорогу до офісу, хоча постійно хочеться відволіктися на серіал або почухати кота. І як тут налаштуватися на продуктивність та знайти ідеальний баланс між відпочинком і роботою?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу mp3 (мп3). Щоб скачати книгу «Remote. Офіс не потрібен» Джейсона Фрайда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба лише обрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Якщо ви вже прочитали цей твір, то ми будем дуже вдячні, якщо ви залишете свій відгук на книгу трохи нижче на нашому сайті.

Скачати безкоштовно книгу «Remote. Офіс не потрібен» Джейсона Фрайда

Читати онлайн книгу «Remote. Офіс не потрібен» Джейсон Фрайд українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Remote. Офiс не потрiбен
Джейсон Фрайд

David Heinemeier Hansson


У час глобальних змiн виграють тi, хто швидко адаптуеться до нових умов. Одна з таких – перехiд вiд стацiонарних офiсiв до офiсiв «на диванi» або на кухнi. Тепер омрiяна робота з дому – невiддiльний складник новоi дiджитал-реальностi. Можна самостiйно планувати робочий день i не витрачати час на дорогу до офiсу, хоча постiйно хочеться вiдволiктися на серiал або почухати кота. І як тут налаштуватися на продуктивнiсть та знайти iдеальний баланс мiж вiдпочинком i роботою?

В формате PDF A4 сохранен издательский макет книги.

Джейсон Фрайд

Remote. Офiс не потрiбен© 37signals, LLC, 2013

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2021


* * *


Джеймi та Кольту Хайнемайерам Хенссонам вiддалена робота дала змогу всiй родинi проводити разом бiльше часу в найрiзноманiтнiших мiсцях.

Дякую обом за любов i натхнення.

    Девiд Хайнемайер Хенссон

Усiм тим, хто цiеi митi змушений трястися в транспортi.

    Джейсон Фрайд


Примiтка автора


Ми розпочали працювати над цiею книжкою 2013 року, коли робота у вiддаленому режимi – або дистанцiйка чи телеробота, як ii ще часто називають, – уже потихеньку, але впевнено набувала поширення. (За перiод з 2005-го по 2011 рiк кiлькiсть людей, якi працюють дистанцiйно в Сполучених Штатах Америки, пiдскочила на 73 % i досягла трьох мiльйонiв. Та повсюдно про цю практику заговорили наприкiнцi лютого 2013-го, коли компанiя «Yahoo!» оголосила про вiдмову вiд програми телероботи. Ми тодi саме дописували «Remote». Несподiвано питання вiддаленоi роботи iз суто теоретичного стало центральною темою гарячих глобальних дискусiй. Йому присвятили сотнi, якщо не тисячi нових статей, i протистояння думок ставало дедалi очевиднiшим.

Звичайно, ми були би вдячнi головнiй директорцi «Yahoo!» Марiсi Маер, якби вона зачекала ще пiв року, поки не вийде наша книжка. Утiм на тлi цього рiшення постала чудова можливiсть перевiрити наведенi в «Remote» аргументи. Як виявилось, усi до единого виправдання з тих, що ви знайдете в роздiлi пiд назвою «Про виправдання», уже витали в повiтрi пiд час грози в «Yahoo!».

Немае сенсу стверджувати, що ми схвалюемо рiшення «Yahoo!».

Відгуки на книгу «Remote. Офіс не потрібен» Джейсона Фрайда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Remote. Офіс не потрібен» Джейсона Фрайда одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Remote. Офіс не потрібен» Джейсона Фрайда у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

292 переглядів