Рудий на узбіччі

«Рудий на узбіччі»
Енн Тайлер

Про книгу «Рудий на узбіччі» Енн Тайлер

«Рудий на узбіччі» — найновіший роман Енн Тайлер, американської письменниці, чиї книги люблять і цінують мільйони читачів на всіх континентах. Його герой Міка Мортімер, сорокарічний холостяк, комп’ютерний експерт і за сумісництвом доглядач багатоквартирного будинку в Балтиморі, веде стабільне, розмірене, проте вельми обмежене життя. Але одного разу вся ця стабільність руйнується — і не тільки тому, що подруга Мікі вирішує покинути його, а й тому, що у дверей оселі героя немов із нізвідки виникає підліток, який стверджує, що він — його син…

Глибока, інтимна, повна співчуття, тонкого знання таємниць людського серця і теплого гумору історія про те, що може статися, якщо пощастить побачити світ геть новим поглядом. А ще — про помилки сприйняття, другий шанс, що є в кожного, і незбагненну силі людських зв’язків.

У 2020 році «Рудий на узбіччі» був номінований на здобуття Букерівської премії.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу mp3 (мп3). Щоб скачати книгу «Рудий на узбіччі» Енн Тайлер українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба лише обрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Якщо ви вже прочитали цей твір, то ми будем дуже вдячні, якщо ви залишете свій відгук на книгу трохи нижче на нашому сайті.

Скачати безкоштовно книгу «Рудий на узбіччі» Енн Тайлер

Читати онлайн книгу «Рудий на узбіччі» Енн Тайлер українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Рудий на узбiччi
Енн Тайлер


«Рудий на узбiччi» – найновiший роман Енн Тайлер, американськоi письменницi, чиi книжки люблять i цiнують мiльйони читачiв на всiх континентах. Його герой Мiка Мортiмер, сорокарiчний холостяк, комп’ютерний експерт i за сумiсництвом доглядач багатоквартирного будинку в Балтиморi, веде стабiльне, розмiрене, проте вельми обмежене життя. Але одного разу вся ця стабiльнiсть руйнуеться – i не тiльки тому, що подруга Мiки вирiшуе покинути його, а й тому, що бiля дверей оселi героянемов iз нiзвiдки виникае пiдлiток, який стверджуе, що вiн – його син…

Глибока, iнтимна, повна спiвчуття, тонкого знання таемниць людського серця i теплого гумору iсторiя про те, що може статися, якщо пощастить побачити свiт геть новим поглядом. А ще – про помилки сприйняття, другий шанс, що е в кожного, i незбагненну силу людських зв’язкiв.

У 2020 роцi «Рудий на узбiччi» був номiнований на здобуття Букерiвськоi премii.

Енн Тайлер

Рудий на узбiччiВидавництво «Фабула» 2021

Оригiнальна назва роману: Redhead by the Side of the Road

Copyright © 2020 by Anne Tyler
© І. Шевченко, пер. з англ., 2021

© Видавництво «Фабула», 2021

© Видавництво «Ранок», 2021Ця книжка – художнiй твiр. Імена людей, мiсця, випадки та епiзоди е плодом авторськоi уяви або взятi з iнших художнiх творiв. Будь-яка подiбнiсть до реальних осiб, живих чи мертвих, подiй та мiсць е суто випадковою.Шановний читачу!

Спасибi, що придбали цю книгу.

Нагадуемо, що вона е об’ектом Закону Украiни «Про авторське i сумiжнi право», порушення якого караеться за статтею 176 Кримiнального кодексу Украiни «Порушення авторського права i сумiжних прав» штрафом вiд ста до чотирьохсот неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або виправними роботами на строк до двох рокiв, з конфiскацiею та знищенням всiх примiрникiв творiв, матерiальних носiiв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення та обладнання i матерiалiв, призначених для iх виготовлення i вiдтворення.

Відгуки на книгу «Рудий на узбіччі» Енн Тайлер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Рудий на узбіччі» Енн Тайлер одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Рудий на узбіччі» Енн Тайлер у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

29 переглядів