Смерть у подарунок

«Смерть у подарунок»
Віктор Янкевич

Про книгу «Смерть у подарунок» Віктора Янкевича

Вітчизняна сучасна література не оминає гострих та різких тем. Події, що могли стати резонансом кримінальної хроніки, часто виливаються на папері у вигляді захоплюючої повісті чи роману. Саме такою є книга Віктора Янкевича «Смерть у подарунок». Дія сюжету розгортається в Черкасах під час виборчого сезону. Головна героїня твору, замріяна і закохана, приїжджає в місто з бажанням потрапити на книжковий фестиваль. Здавалося б, нічого не передвіщає біди – але за законами жанру кримінального трилеру, до якого належить і цей твір, початок дії ніколи не несе негативу, бо той має з’явитися далі за сюжетом, коли ми на це найменше чекаємо. От і головна героїня несподівано для себе поринає у вкрай заплутані та моторошні ситуації. В них переплетуться проблеми її біографії та група впливових на рівні міста осіб, котрі користуються авторитетом у суспільстві та претендують на виграш у виборах, проте насправді потай беруть участь у жорстоких збочених злочинах.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Смерть у подарунок» Віктора Янкевича українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Смерть у подарунок» Віктора Янкевича

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

130 переглядів