Книга «Виспані та щасливі. Легкий шлях до здорового сну для немовлят, малюків і батьків» українською мовою

«Виспані та щасливі. Легкий шлях до здорового сну для немовлят, малюків і батьків»
Крейг Канапарі

 • Назва: Виспані та щасливі. Легкий шлях до здорового сну для немовлят, малюків і батьків
 • Автор: Крейг Канапарі
 • Рік: 2021
 • Жанри: Виховання дітей
 • Вікове обмеження: 16+
 • ISBN: 978-966-982-407-3
 • Оцінити:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
  (6 голосів, в середньому: 2.7 з 5)

Про книгу «Виспані та щасливі. Легкий шлях до здорового сну для немовлят, малюків і батьків» Крейга Канапарі

Що спільного в матерів-одиначок із подружжями, у будівельників з айтішниками, менеджерами, дизайнерами, викладачами й перекладачами?.. Любов до своєї малечі та бажання дати їй тільки найкраще. А ще… проблеми з дитячим сном. Здоровий сон маляти — справа не на одну ніч, навіть для батьків-педіатрів. Потрібно облаштувати комфортне місце для сну, подбати про біоритми дитини та, головне, не обтяжувати її надмірною тривожністю.

Ця книжка стане підручною для матерів, які втомилися від нічних годувань та криків немовляти, і для батьків найістеричніших під час укладання тодлерів і дошкільнят, чиї виснажливі кошмари заважають відпочинку всіх домівців.

Швидко засинати, міцно спати, прокидатися щасливою — ваша дитина справді готова до цього. А ви готові?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Виспані та щасливі. Легкий шлях до здорового сну для немовлят, малюків і батьків» Крейга Канапарі українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Виспані та щасливі. Легкий шлях до здорового сну для немовлят, малюків і батьків» Крейга Канапарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

273 переглядів