Антуан де Сент-Екзюпері

Антуан де Сент-Екзюпері

  • Дата народження: 29.06.1900
  • Країна: Франція

Біографія Антуана де Сент-Екзюпері

Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Антуана де Сент-Екзюпері українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Антуана де Сент-Екзюпері допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Ви маєте можливість також скачати книги Антуана де Сент-Екзюпері повністю безкоштовно у форматах: txt (тхт), fb2 (фб2), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф). Збірки віршів чи прози, казки для дітей, книги різних жанрів для дорослих - у нас є все для приємного відпочинку в компанії цікавої історії.

Творчість Антуана де Сент-Екзюпері складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Антуан де Сент-Екзюпері ви знайдете у нас - їх можна читати онлайн, завантажити чи слухати аудіокниги.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Антуан де Сент-Екзюпері»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *