Планета людей (Земля людей)

«Планета людей (Земля людей)»
Антуан де Сент-Екзюпері

Про книгу «Планета людей (Земля людей)» Антуана де Сент-Екзюпері

“Планета людей” Антуана де Сент Екзюпері – це збірка нарисів, кілька різних історій.

Це книга про порятунок від самотності – в нічному небі, де немає жодних орієнтирів, або в безмежній пустелі. Комендант маленького загубленого у пісках форту називає своїм талісманом ящик із землею з Франції. Пілот вночі думає: а як там зараз переживають за мене мої товариші. Раб, який дочекався волі, поспішає хоч якось, ціною всього свого багатства, зв’язати себе з людьми, які його оточують…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Планета людей (Земля людей)» Антуана де Сент-Екзюпері українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Планета людей (Земля людей)» Антуана де Сент-Екзюпері

Читати онлайн книгу «Планета людей (Земля людей)» Антуан де Сент-Екзюпері українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Земля людей (збiрник)
Антуан де Сент-Екзюперi


«Земля людей» – найвiдомiший пiсля «Маленького принца» твiр Антуана де Сент-Екзюперi. Це – збiрка невигаданих епiзодiв з життя автора, спогадiв, роздумiв. Тема та ж сама – люди, iх праця, що перетворюе землю, iх стосунки, iх думки i цивiлiзацiя.

У 1939 роцi твiр вiдзначено великою премiею роману Французькоi академii.

До книжки також увiйшов роман «Военний пiлот» та повiсть «Нiчний полiт».

Антуан де Сент-Екзюперi

Земля людей

© В. Б. Чайковський, переклад украiнською, 2017

© О. А. Гугалова, художне оформлення, 2017


Земля людей


Анрi Гiйомб, мiй товаришу, тобi я присвячую цю книжку

Земля лiпше за книжки навчае нас про себе самих, бо вона опираеться нам. Людина пiзнае себе, примiряючись до перешкод. А щоб долати iх, людинi потрiбне знаряддя. Потрiбен рубанок чи плуг. Обробляючи землю, селянин потроху виривае у природи деякi з ii таемниць, а iстини, що вiн добувае у такий спосiб, е цiлосвiтнiми. Так само лiтак – знаряддя повiтряних шляхiв – приводить людину до всiх одвiчних питань.

У мене досi перед очима стоiть морок того першого нiчного польоту в Аргентину, коли тiльки обрiднi вогники, розсипанi по рiвнинi, блимали замiсть зiрок.

І кожен вогник в океанi мороку позначав диво людського духу. Там, при тому вогнищi, хтось читае чи розмiрковуе, чи веде щиру розмову. А при цьому, iншому, можливо, хтось лине думкою у Всесвiт i вираховуе вiдстань до туманностi Андромеди. А там кохаються. І всi тi вогники по всiй долинi вимагають живлення. Усi, аж до найскромнiших, якi свiтять поетовi, вчителевi, теслi. А серед тих живих зiрок, скiльки ще зачинених вiкон, скiльки згаслих зiрок, скiльки поснулих людей…

Гарно було б нам обмiнятися звiстками. Гарно було б догукатись до котрогось iз тих вогнищ, розсiяних по всiй рiвнинi.


Роздiл І

Лiнiя


Було то 1926 року. Я щойно прийшов молодим пiлотом у компанiю Латекоер, яка ранiше за Аеропосталь та Ер-Франс налагодила лiнiю сполучення Тулуза – Дакар. Там я навчався свого ремесла. Так само, як решта моiх товаришiв, я вiдбував належне новачковi стажування, щоб, зрештою, заслужити честь називатись поштовим. Пробнi польоти, рейси Тулуза – Перпiньян, нуднi лекцii з метеорологii в глибинi промерзлого ангара.

Відгуки на книгу «Планета людей (Земля людей)» Антуана де Сент-Екзюпері

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Планета людей (Земля людей)» Антуана де Сент-Екзюпері одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Планета людей (Земля людей)» Антуана де Сент-Екзюпері у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

136 переглядів