Біографії і Мемуари

Сортирувати за:

Мемуари та біографії: чим вони цікаві читачам?

Дивлячись на тих, хто зумів у житті досягти великого успіху, багатьом хочеться дізнатись, як же їм це вдалось. А оскільки подружитись з відомими особистостями щастить далеко не кожному, лишається тільки читати біографічні книги або автобіографії.

У першому випадку про людину розповідатимуть інші, наприклад, друзі або члени родини, а у другому – вона сама розкаже про своє життя. З такої літератури можна дізнатись про життєвий шлях тієї чи іншої людини, про її дитинство і дорослішання, про труднощі, з якими вона стикалась у різні періоди, і про те, як змогла з ними впоратись. А також про особисте життя, звички і т.д.

А мемуари – це навіть більш «інтимно», бо такі книги складаються із записів в особистих щоденниках, листів або просто записок, написаних якоюсь відомою чи видатною особистістю. Це як можливість зазирнути в душу або як щира розмова з близьким другом.

Біографії видатних особистостей для дітей та підлітків

Останнім часом з’являється все більше біографічних книг, адаптованих для дитячої та юнацької аудиторії. Вони можуть бути оформлені навіть у вигляді коміксів, щоб підліткам цікавіше було читати.

Молодшому поколінню цікаво і важливо знати біографії видатних людей, бо це й внутрішню інтелектуальну «скарбничку» поповнює, і надихає на якісь звершення і в моменти смутку рятує (знаменитості стають прикладом того, що труднощі трапляються у всіх).

Де читати біографічні книги?

На нашому сайті ви можете читати онлайн біографії і мемуари українською і дізнаватись нову інформацію про своїх кумирів або просто цікавих особистостей.

А якщо плануєте створити чи поповнити гарною літературою свою віртуальну бібліотеку, пропонуємо скачати біографії відомих людей українською мовою повністю безкоштовно у форматах fb2, txt, rtf, epub на телефон, щоб мати можливість продовжувати читання навіть офлайн.