Історії з життя

Сортирувати за:

Історії з життя, які варті того, щоб стати книжками

Ми ледь не щодня розповідаємо комусь самі або слухаємо чужі життєві історії, бо це частина звичайного людського спілкування. Але бувають історії такі, що про них варто не лише говорити, а ще й писати. Так і з’являються цілі книги з життєвими історіями.

Іноді автором стає людина, яка просто вирішує, що її життя було насичене такою кількістю подій, що про них варто розповісти всьому світу, бо для когось її досвід, можливо, буде корисним, а то й рятівним. Це книги, засновані на реальних подіях.

Видатні особистості, які чимось прославились, зуміли досягти великого успіху в житті, пишучи автобіографію, теж розповідають свою життєву історію. Але є і художні твори, сюжети яких дуже нагадують реальне життя звичайних людей, та все ж вони вигадані авторами.

Історії з життя: книги на всі випадки

Чому життєва література викликає зацікавленість? Бо з неї можна дізнатись більше про життя, отримати той досвід (нехай він і чужий), який у реальності отримати, можливо, ніколи б і не вдалось, але він цікавий і збагачує внутрішню «скарбничку» особистості.

З таких книг можна дізнатись про те, що відомі і успішні – це такі ж люди, у яких теж бувають труднощі, проблеми і трагедії, яким теж буває важко, сумно і самотньо.

Нерідко буває так, що книжкові (чужі) життєві історії надихають, мотивують, відроджують у душі людини надію і віру у краще. Тому читати їх не лише цікаво, а часом ще й дуже корисно.

Де почитати життєву літературу?

Завітайте на наш сайт і ви зможете знайти для себе найкращу життєву літературу українською мовою.