Джером Клапка Джером

Джером Клапка Джером

  • Дата народження: 02.05.1859
  • Країна: Великобританія

Біографія Джерома Клапка Джерома

Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джерома Клапка Джерома українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Джерома Клапка Джерома допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Джерома Клапка Джерома складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Джером Клапка Джером ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Джером Клапка Джером»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *