Троє в одному човні (Як не рахувати собаки)

«Троє в одному човні (Як не рахувати собаки)»
Джером Клапка Джером

Про книгу «Троє в одному човні (Як не рахувати собаки)» Джерома Клапка Джерома

“Троє в одному човні (Як не рахувати собаки)” – гумористична повість Джерома К. Джерома. Являє собою звіт про човнову поїздку по річці Темзі між Кінгстоном і Оксфордом.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу mp3 (мп3). Щоб скачати книгу «Троє в одному човні (Як не рахувати собаки)» Джерома Клапка Джерома українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба лише обрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Якщо ви вже прочитали цей твір, то ми будем дуже вдячні, якщо ви залишете свій відгук на книгу трохи нижче на нашому сайті.

Скачати безкоштовно книгу «Троє в одному човні (Як не рахувати собаки)» Джерома Клапка Джерома

Читати онлайн книгу «Троє в одному човні (Як не рахувати собаки)» Джером Клапка Джером українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Трое в одному човнi (як не рахувати собаки) = Three Men in a Boat (to Say Nothing of the Dog)
Jerome Klapka Jerome


Видання з паралельним текстом
Якщо ви бажаете дiстати заряд гарного настрою i захопитися тонким гумором, пропонуемо вiдкрити книжку англiйського письменника Джерома Клапки Джерома (1859—1927) «Трое в одному човнi (як не рахувати собаки)». ii головний розповiдач – типовий англiець – з суто англiйською незворушнiстю викладае прекумеднi iсторii.

Для тих, хто збираеться здiйснити подорож рiчкою, досвiд персонажiв книжки просто безцiнний. З повiстi можна почерпнути цiкавi вiдомостi про мистецтво веслування: як не скинути з човна напарника i не облити водою пасажирок; як ставити вiтрило, щоб воно не обгорнулося навколо вас; як, гойдаючись на хвилях, приготувати яечню i не розмазати яйця по одежi.

Цей блискучий твiр видатного письменника пережив свiй час i радуе нас оригiнальнiстю i заразливим гумором.

Джером Клапка Джером

Трое в одному човнi. Three Men in a Boat

Preface


The chief beauty of this book lies not so much in its literary style, or in the extent and usefulness of the information it conveys, as in its simple truthfulness. Its pages form the record of events that really happened. All that has been done is to colour them; and, for this, no extra charge has been made. George and Harris and Montmorency are not poetic ideals, but things of flesh and blood – especially George, who weighs about twelve stone. Other works may excel this in depth of thought and knowledge of human nature: other books may rival it in originality and size; but, for hopeless and incurable veracity, nothing yet discovered can surpass it. This, more than all its other charms, will, it is felt, make the volume precious in the eye of the earnest reader; and will lend additional weight to the lesson that the story teaches.

    London, August, 1889.


Передмова


Головна принада цiеi книжки не стiльки в лiтературному стилi чи повнотi й корисностi вiдомостей, що мiстяться в нiй, скiльки в ii щирiй правдивостi. Їi сторiнки – це звiт про подii, що вiдбувались насправдi. Я лише трiшечки прикрасив iх i не прошу за це доплати.

Відгуки на книгу «Троє в одному човні (Як не рахувати собаки)» Джерома Клапка Джерома

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Троє в одному човні (Як не рахувати собаки)» Джерома Клапка Джерома одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Троє в одному човні (Як не рахувати собаки)» Джерома Клапка Джерома у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

154 переглядів