Гумористична проза

Сортирувати за:

Гумористична проза – література для гарного настрою

Читаючи звичайні прозові твори, можна разом з героями прожити різні життєві ситуації, а в деяких з них навіть впізнати себе чи своїх знайомих. А якщо це проза гумористична, то історія буде не лише цікавою, а ще й веселою.

Гумористична література цінується читачами з кількох причин. По-перше, вона легко читається, по-друге, після неї гарний настрій, по-третє, вона залишає відчуття, ніби разом з кращим другом пережив низку кумедних пригод, про які потім можна ще довго розповідати іншим людям.

Читання – це взагалі процес корисний, а коли воно ще й розвеселити може, то це удвічі краще. Майстри гумору є як серед зарубіжних авторів, так і серед українських, і багато які з їх творів стали класикою і лишаються цікавими через багато років.

Кумедні історії для дітей

В дитячій літературі можна знайти чимало гумористичних історій. Зазвичай у них розповідається про смішні випадки з життя дітей і дорослих, які можуть відбуватись і під час навчання, і у побутовому житті, і у будь-яких інших обставинах.

Відмінність книг для дітей якраз у тому, що їх персонажами стають школярі чи навіть дітлахи, які ще не почали вчитись у школі. Юним читачам така література корисна не лише тим, що з її допомогою можна прививати любов до читання, а ще й тим, що показує приклад хорошого, якісного гумору.

Де почитати гумористичні твори?

Якщо ви хочете читати онлайн гумористичну літературу і не тільки, то на нашому ресурсі це можна робити у будь-який час. Тут зібрана велика колекція творів різних авторів – як для дорослої аудиторії, так і для дитячої.

Більше того, у нас ви можете скачати безкоштовно смішні книги українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон чи інший пристрій, щоб вони завжди були доступні для читання, навіть за умов відключення Мережі.