Вихиляси долi

«Вихиляси долi»
Володимир Горбань

Про книгу «Вихиляси долi» Володимира Горбаня

«Вихиляси долі» – збірник обраних гумористичних та іронічних оповідань Володимира Горбаня, написаних ним упродовж трьох десятків років. Легке перо автора, кумедні сюжети… ця книга в основному про так званих диваків, тих людей, які за іронією долі потрапляють в несусвітні ситуації. І тільки почуття гумору, яке інколи глибоко у них законспіроване, дозволяє дивакам протистоять тим вихилясам, з якими вони стикаються у житті.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Вихиляси долi» Володимира Горбаня українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Вихиляси долi» Володимира Горбаня

Читати онлайн книгу «Вихиляси долi» Володимир Горбань українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Вихиляси долi
Володимир Горбань


«Вихиляси долi» – збiрник обраних гумористичних та iронiчних оповiдань Володимира Горбаня, написаних ним упродовж трьох десяткiв рокiв. Легке перо автора, кумеднi сюжети… ця книга в основному про так званих дивакiв, тих людей, якi за iронiею долi потрапляють в несусвiтнi ситуацii. І тiльки почуття гумору, яке iнколи глибоко у них законспiроване, дозволяе дивакам протистоять тим вихилясам, з якими вони стикаються у життi.

Володимир Горбань

ВИХИЛЯСИ ДОЛI

Збiрка гумористичних оповiданьПереклад Анни МiщенкоЗамiсть передмови


Дозвольте представитися – Володимир Горбань, вельми лiтнiй (рiк життя в Росii слiд визнавати мiнiмум як два) журналiст та письменник. Я дуже довго ломав голову щодо створення власного резюме. Хотiлося, щоб вийшло воно i розумним, i змiстовним, i веселим. Щоб воно яскравим свiтлом вiдображало усi основнi вiхи мого багатого на подii життя, усi етапи довгого та тернистого шляху, шукання, муки, сумнiви, надii i розчарування, злiти та падiння, боротьбу з марнославством i пихатiстю i при цьому, щоб було воно коротким i ненудним.

Хотiлося захопити шматочок щасливого дитинства, частку безтурботноi юностi, пару-трiйку миттевостей вiдчайдушноi молодостi, а також деякi епiзоди пiзнавальноi зрiлостi i вже невблаганноi старостi, що наступае на п'ятки. Окремi абзаци хотiлось би присвятити минулому захопленню спортом, алкоголем, жiнками, полiтикою, бiзнесом, численним зустрiчам з сильними цього свiту, авторитетами злочинного свiту. А також спiлкуванню з кiно-знаменитостями, золотими голосами радянськоi та росiйськоi естради, вченими, художниками, композиторами, слюсарями, геологами, токарями, робiтниками сiльського господарства. А ще вiйськовими, представниками правоохоронних органiв, вчителями, лiкарями, численними поетами та прозаiками.

А закiнчити свое резюме менi хотiлося б якою-небудь розумною i життестверджуючою фразою нiби: «Усе буде добре!»

Але нiчого путнього я так i не вигадав. Напевно, ще не прийшов мiй час…

Так що робiть висновки самi, читаючи моi оповiдання, якi були написанi у рiзнi роки, починаючи з 80-х XX сторiччя. Оповiдання, зiбранi у книзi з вiдповiдною щодо моеi багатоi бiографii назвою «Вихиляси долi».

Відгуки на книгу «Вихиляси долi» Володимира Горбаня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Вихиляси долi» Володимира Горбаня одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Вихиляси долi» Володимира Горбаня у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

243 переглядів