Джордж Бернард Шоу

Джордж Бернард Шоу

  • Дата народження: 26.07.1856
  • Країна: Ірландія

Біографія Джорджа Бернарда Шоу

Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джорджа Бернарда Шоу українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Джорджа Бернарда Шоу допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Джорджа Бернарда Шоу складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Джордж Бернард Шоу ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Джордж Бернард Шоу»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *