Скорочено Пігмаліон

«Скорочено Пігмаліон»
Джордж Бернард Шоу

Про книгу «Скорочено Пігмаліон» Джорджа Бернарда Шоу

Тут ви можете скачати безкоштовно твір “Пігмаліон” (скорочено) Бернарда Шоу, та прочитати приблизно за 31 хвилину.

“Пігмаліон” – одна з найвідоміших п’єс Бернарда Шоу, написана в 1912 році. Оригінальність, дотепність та демократичний дух п’єси, що відображала глибокі та гострі соціальні проблеми, забезпечили їй величезну популярність у багатьох країнах. Твір має успіх і в наші дні.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Скорочено Пігмаліон» Джорджа Бернарда Шоу українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Скорочено Пігмаліон» Джорджа Бернарда Шоу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

118 переглядів