Джеймс Паттерсон

Джеймс Паттерсон

  • Дата народження: 22.03.1947
  • Країна: США

Біографія Джеймса Паттерсона

Джеймс Б. Паттерсон — американський письменник в жанрі трилер і детектив. Широко відомий завдяки серії романів про інспектора Алекса Кросса. Паттерсон також написав 4 романи про детектива Майкла Беннета і 11 романів під егідою «Жіночий клуб розслідувань вбивств», а також безліч окремих творів.

Один з найбільш високооплачуваних і продаваних письменників у світі 2010, 2011, 2012, 2013, 2017 і 2018 років за версією журналу Forbes.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джеймса Паттерсона українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Джеймса Паттерсона допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Джеймса Паттерсона складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Джеймс Паттерсон ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Джеймс Паттерсон»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *