Дженніфер Лі

Дженніфер Лі

  • Дата народження: 22.10.1971
  • Країна: США

Біографія Дженніфер Лі

Дженіфер Мішель Лі (при народженні Дженіфер Мішель Ребеккі) – американський сценарист і кінорежисер. Найбільш відома сценаріями до анімаційних фільмів студії Disney «Ральф» та «Холодне серце», а також як співрежисер останнього (з Крісом Баком), за що у 2014 році отримала премію «Оскар» за найкращий анімаційний повнометражний фільм.

Є чи не першою жінкою-режисером повнометражного анімаційного фільму виробництва студії Disney, а також першим сценаристом, який згодом став режисером проекту.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Дженніфер Лі українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Дженніфер Лі допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Дженніфер Лі складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Дженніфер Лі ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Дженніфер Лі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *