Джилл Хессон

Джилл Хессон

  • Країна: США

Біографія Джилл Хессон

Джил Хессон — викладачка й письменниця, авторка книг «Самоусвідомлення», «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» та інших. Вона є експертом в питаннях розвитку довіри й підвищення самооцінки, комунікативних навичок, розвитку впевненості в собі і здатності швидко відновлювати душевні сили. Понад двадцять років займається проблемами особистісного розвитку, викладає і проводить тренінги для освітніх, волонтерських, громадських і приватних організацій.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Джилл Хессон українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Джилл Хессон допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Джилл Хессон складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Джилл Хессон ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Джилл Хессон»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *