Кишенькова книжка емоційного інтелекту

«Кишенькова книжка емоційного інтелекту»
Джилл Хессон

Про книгу «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джилл Хессон

У книжці вміщено теоретичні відомості та практичні поради щодо розвитку емоційного інтелекту та керування своїми почуттями. Ознайомившись із ними, ви навчитеся співіснувати з усіма своїми емоціями та обертати їх собі на користь у будь-якій ситуації, а також розвинете емоційну чутливість та емпатію.

«Кишенькова книга емоційного інтелекту» Джила Хессона — дуже практична книжка, сповнена ідеями та прийомами, які допоможуть вам зрозуміти та навчитися керувати емоціями.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джилл Хессон українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джилл Хессон

ЦитатаКоли ви відчуєте сильну емоцію, наприклад злість, радість, провину, замішання, намагайтеся визначити всі її складові: фізичні прояви, думки та поведінку. Таке препарування емоції допоможе вам побачити взаємозв'язок цих частин, їх взаємодію та те, як вони можуть вплинути на вас та інших людей, які відчувають будь-яку емоцію.
ЦитатаЕмоційний інтелект може допомогти вам у спілкуванні з іншими людьми, зміцнивши ваші взаємини з ними і в особистому житті, і на роботі. Ви зможете краще визначати емоційні потреби інших та керувати ними. Ви навчитеся думати, перш ніж реагувати, і дізнаєтеся, як справлятися з емоціями, що переповнюють вас.
ЦитатаРобота, начальник, партнер чи неблагополучна сім'я. Діти, собака, сусід, засоби масової інформації чи уряд. Як часто ви шукаєте когось чи щось, щоб звинуватити у тому, що відбувається з вами? Як часто хтось виявляється відповідальним за ваші проблеми? З обвинуваченням пов'язана ціла низка емоцій: агресія, обурення, образа та розчарування. Серед них може бути навіть відчуття моральної переваги, коли ви вважаєте себе хорошою людиною, а іншого – поганим: «Я правий, а ти неправий». Звісно, ​​у житті багато труднощів та перешкод, і нерідко у проблемах справді хтось винен. Але звичка звинувачувати когось чи щось у разі невдачі ставить вас у становище жертви, безпорадної та безсилої. Якщо ви вважаєте когось іншого відповідальним за виникнення проблеми, то думаєте, що саме він має відповідати за її вирішення. Але якщо ви побачите, що проблема не в цій людині, то зможете знайти рішення самі, влада буде у ваших руках.

Відгуки на книгу «Кишенькова книжка емоційного інтелекту» Джилл Хессон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

214 переглядів