Катаріна Вестре

Катаріна Вестре

  • Дата народження: 1992 р.
  • Країна: Норвегія

Біографія Катаріни Вестре

Катаріна Вестре є науковим співробітником кафедри біологічних наук Університету Осло. Як письменниця вона дебютувала у 2018 році з книгою «The first mystery». Книга була продана більш ніж у 20 країнах і перекладена більш ніж 20 мовами. Катаріна Вестре писала науково-популярні статті для журналів «Argument», «Aftenposten Viten» та сайту дослідницької ради з питань дітей та молоді. Книжка «Dyrenes rekordbok», яку вона написала разом зі своєю сестрою Ліннеєю Вестре, яка також є ілюстратором, — її перше дитяче видання.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Катаріни Вестре українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Катаріни Вестре допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Катаріни Вестре складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Катаріна Вестре ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Катаріна Вестре»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *