Життя до народження

«Життя до народження»
Катаріна Вестре

Про книгу «Життя до народження» Катаріни Вестре

У книзі «Життя до народження» норвезька авторка Катаріна Вестре розповідає історію дива появи нової люди від зачаття до народження, від першої клітини до дев’яти місяців по тому, коли ця людина нарешті з’являється на світ Божий.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Життя до народження» Катаріни Вестре українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Життя до народження» Катаріни Вестре

ЦитатаРівень гормонів стресу більше ніколи не буде таким високим, як у момент вашого народження. Хоча ваша мама й сама, напевно, відчуває сильний стрес, його не можна порівняти з вашим гормональним сплеском. Насправді, навіть інфаркт не викликає такої реакції. Проте, хоч як це дивно, але ці гормони надзвичайно корисні для вас. Вони допоможуть впоратися з тим стресом, який ви відчуєте під час виходу з матки, й підготують ваше тіло до життя зовні. Так, приміром, гормони стресу змушують клітини розщеплювати поживні речовини, які вам знадобляться для життя, щойно ви позбудетеся плаценти. Також вони допомагають легеням позбутися рідини, щоб ви могли вдихнути свій перший ковток повітря.
ЦитатаМавпи ж найчастіше народжують наодинці, але бувають цікаві винятки. Приміром, у могутніх тропічних лісах Центральної та Південної Африки існує вид мавп, у якого заведено, що батько новонародженого бере його відразу після пологів у лапи й вилизує. У іншого виду досвідченіші самки зі стада допомагають молодим матерям, лапами витягуючи дитинча назовні, мов справжні акушерки.
ЦитатаБа більше, переможцями еволюції є не ті, хто виживає, а ті, хто виживає й заводить дітей. Якщо ви цього не зробили, немає жодного сенсу у вашому довголітті. Гладка шкіра, можливо, була ліпша під час пошуку партнера, оскільки вона сигналізувала про здорове, позбавлене від паразитів тіло, а це суттєвий плюс для тих, хто шукає собі пару. Причиною, чому ми все ще волохаті в зоні геніталій, може бути те, що волосинки зберігають запахи, які збільшують статевий потяг.
ЦитатаПопри те, що за двадцять років наш мозок проходить через величезні зміни, він ніколи цілком не сформується. Мозок — це ваш проект усього вашого життя. Усе, що ви вивчаєте та запам'ятовуєте, тягне за собою фізичні зміни у з'єднаннях між нейронами. Коли ви дочитаєте цю книжку, ваш мозок вже буде трішки іншим. У вашій голові не механізм, який налаштували перед встановленням, а жива спільнота, яка постійно розвивається.

Відгуки на книгу «Життя до народження» Катаріни Вестре

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

210 переглядів