Мік Вікінг

Мік Вікінг

  • Дата народження: 1978 р.
  • Країна: Данія

Біографія Міка Вікінга

Мік Вікінг — один із найвпливовіших сучасних дослідників щастя. Він є автором кількох книг, у тому числі бестселерів New York Times: The Little Book of Hygge та The Little Book of Lykke. По всьому світу продано понад мільйон екземплярів більш ніж 35 мовами.

Мік є засновником та генеральним директором Дослідницького інституту щастя. Він відомий своєю здатністю доносити складні ідеї та теорії до широкої аудиторії та виступав більш ніж у 40 країнах світу.

Окрім роботи в Дослідницькому інституті щастя, він є данським науковим співробітником у Всесвітній базі даних щастя та членом консультативної групи з політики для Доповіді про глобальну політику щастя.

Мік Вікінг взяв участь у більш ніж 500 інтерв’ю у ЗМІ по всьому світу, включаючи The New York Times, The Guardian, The Times, VICE – HBO, China Daily, Figaro, Freakonomics, Monocle, BBC та CNN.

The Times назвала Мейка «Усміхненим Індіаною Джонсом» і, можливо, найщасливішою людиною у світі.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Міка Вікінга українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Міка Вікінга допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Міка Вікінга складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Мік Вікінг ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Мік Вікінг»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *