Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи

«Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи»
Мік Вікінг

Про книгу «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Міка Вікінга

Вважається, що в Данії живуть найщасливіші люди у світі. Один із секретів їх щастя криється в тому, що данці називають «hygge». Прочитати це слово куди простіше, ніж дослівно перекласти, адже його значення означає атмосферу та душевний спокій, які дарує особливе оточення. Воно стало справжнім культурним феноменом, а його вивчення набуло популярності в останні роки.

«Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» – путівник по хюгге, який навчить помічати дрібниці та жити щасливо в оточенні правильних людей і речей.

Завдяки книзі «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» читач дізнається:

  • яке значення для створення хюґе грає світло
  • про бюджет хюґе
  • як створювати затишок поза домом
  • про хюґе як соціальну підтримку
  • що говорять про хюґе у світі

…та багато іншого!

«Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» — бестселер про особливу атмосферу, що дарує щастя, від засновника Дослідницького інституту щастя в Копенгагені. Ця книжка ділиться рецептами данського щастя, які здатні змінити життя на краще.

Позитивні відгуки про книгу «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» залишають видання «New York Times» та «Daily Mail Ireland», а також безліч читачів, яким вдалося опанувати особливу атмосферу данського затишку та відчути себе щасливими.

Слухати аудіокнигу «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Міка Вікінга онлайн українською мовою:


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Міка Вікінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Міка Вікінга

Читати онлайн книгу «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Мік Вікінг українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Маленька книга хюге. Як жити добре по-данськи
Мiк Вiкiнг


І все це завдяки хюге. Особлива життева фiлософiя, що допомагае створити атмосферу спокою, тепла й гармонii та вчить радiти життю, навiть коли за вiкном жахлива погода, день неймовiрно короткий, а на роботi нескiнченний потiк завдань. Як тiльки не тлумачили хюге: вiд «мистецтва створення затишку», «душевностi», «насолоди вiд речей, що заспокоюють» до «какао пiд запаленi свiчки». Та хто може стати кращим провiдником у всьому, що пов’язане з хюге, нiж Мiк Вiкiнг? Мiк – засновник i керiвник Дослiдного iнституту щастя в Копенгагенi, який роками вивчае данське життя. У чому ж секрет цього магiчного iнгредiента, який робить данцiв найщасливiшою нацiею в свiтi? Як пов’язанi хюге i щастя? Пояснити суть особливого життевого тренду безтурботних данцiв – завдання, що пiд силу лише Мiку Вiкiнгу…





Вiкiнг Мiк

Маленька книга хюге. Як жити добре по-данськи





© Meik Wiking, 2016

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2017

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2017


* * *




Вступ



«Гуга?» «Хуга?» «Гюгi?» Не важить, як саме ви вимовлятимете слово hygge, – можете просто казати по буквах. Перефразуймо одного з найвидатнiших фiлософiв нашого часу Вiннi- Пуха, який, коли його запитали, як правильно називаеться та чи ця емоцiя, вiдповiдае: «Емоцiя не називаеться, вона вiдчуваеться».



Утiм, домовитися про написання й вимову слова hygge досить легко. Складнiше – пояснити конкретно, що воно означае. Цим словом називаеться геть усе – вiд «мистецтва створювати iнтимну атмосферу», «затишку душi» та «вiдсутностi подразникiв» до «втiхи вiд наявностi певних речей», «приемного перебування разом» i – мiй персональний улюбленець – «какао при свiчках».

Хюге – це щось радше про атмосферу та досвiд, анiж про речi. Це i про перебування з людьми, яких ми любимо, i про вiдчуття дому, i про те, коли почуваешся в безпецi, захищеним вiд цiлого свiту, нiби в мушлi, тож можеш послабити всi своi захиснi механiзми. Хюге може стати нескiнченна бесiда про малозначнi (або й видатнi) речi, чи навпаки – насолода вiд чиеiсь мовчазноi присутностi, а чи просто можливiсть побути самим собою за чашкою чаю.

Відгуки на книгу «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Міка Вікінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Міка Вікінга одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи» Міка Вікінга у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

175 переглядів