Ніл Шустерман

Ніл Шустерман

  • Дата народження: 12.11.1962
  • Країна: США

Біографія Ніла Шустермана

Ніл Шустерман – американський письменник, працює в жанрі підліткової літератури. Автор підліткового фентезійного циклу «Жнець». Його твори удостоєні декількох літературних премій.

Ніл Шустерман народився та виріс в Брукліні. Маленький Ніл дуже любив читати й писати власні твори почав ще у школі. В дитинстві підтримував листування з дитячим письменником Елвіном Бруксом Вайтом, автором всесвітньовідомої книжки «Павутиння Шарлотти».

Коли хлопцю було 16 років, родина переїхала до Мехіко, там він закінчив школу та подався навчатись до Каліфорнійського університету в Ірвайні, де вивчав театральне мистецтво та психологію, входив до складу університетської команди плавців й вів гумористичну колонку в газеті, що періодично видавалася на факультеті. Закінчивши навчання, Шустерман пішов працювати до рекрутингового агентства.

Контракт на видання першої книги молодий автор підписав у 1988 році. Це була перша частина дилогії «The Shadow Club». Відтоді бібліографія письменника поповнилась більш ніж трьома десятками авторських творів, трьома циклами у співавторстві та декількома сценарними роботами. Нині він живе з родиною в Каліфорнії й продовжує невтомно створювати свої дивовижні світи.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Ніла Шустермана українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Ніла Шустермана допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Ніла Шустермана складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Ніл Шустерман ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Ніл Шустерман»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *