Книга «Переломний момент» українською мовою

«Переломний момент»
Ніл Шустерман

Про книгу «Переломний момент» Ніла Шустермана

Еш Боумен – звичайний старшокласник, що грає за шкільну футбольну команду. Його життя можна було б назвати звичайним до чудернацького випадку, що трапився під час однієї з ігор. Несподівано хлопець усвідомлює, що деякі речі довкола нього не такі, якими він їх знав усе життя. Виявляється, що він мимохіть здійснив міжвимірний стрибок і опинився у паралельному всесвіті, де все ніби й таке, як раніше, але таки не зовсім.

Еш знайомиться з дивними близнюками, що виявляються “багатовимірними істотами”, які мають допомогти йому повернутися до звичного життя. Проте у пошуках свого початкового виміру хлопцеві доведеться здійснити ще кілька стрибків між такими схожими і такими різними всесвітами. Що ж принесуть йому ці мандри?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Переломний момент» Ніла Шустермана українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Переломний момент» Ніла Шустермана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

21 переглядів