Зарубіжна фантастика

Сортирувати за:

Зарубіжна фантастика – «вікно» у незвичні світи та реальності

Маги, чарівні світи, фантастичні істоти, незвичайні події – все це можна побачити у творах від майстрів зарубіжної фантастики. Разом з їх героями ви зможете мандрувати світом навіть без транспортних засобів, керувати стихіями, винаходити чудодійні еліксири, знайомитись з надзвичайними істотами, відвідувати паралельні реальності і робити ще багато такого, чого у звичайному житті не буває.

Фантастична література дозволяє уявити різні варіанти реальності і життя у ній. Наприклад, можна побачити, як буде виживати людство, якщо станеться якась катастрофа світового масштабу чи апокаліпсис. Або, як складеться історія, якщо деякі важливі події минулого будуть змінені.

Жанрові варіації зарубіжної фантастики

Читаючи зарубіжну фантастику, можна побачити, що історії у книжках розповідаються дуже різні. А все по тій причині, що даний жанр поділяється на багато піджанрів, кожен з яких має свої особливості і може також мати у собі підвиди.

Серед таких піджанрів є фентезі, яке може бути героїчним, епічним, міфологічним чи навіть технологічним. Наукова фантастика може бути «чистою» або ж містити у собі елементи інших жанрів, тому вона ще буває воєнною, пригодницькою, постапокаліптичною.

Де краще читати зарубіжну фантастику?

На нашому сайті є окремий розділ, у якому зібрані твори зарубіжних авторів-фантастів – як відомих на весь світ, так і тих, чиї імена ще не прозвучали так гучно. Тут ви можете читати онлайн зарубіжну фантастику у будь-який день і час – коли виникне бажання.

Також у нас можна скачати безкоштовно зарубіжну фантастику українською мовою у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб) на телефон і читати улюблені книжки навіть офлайн.