Олівер Беркмен

Олівер Беркмен

  • Дата народження: 1975 р.
  • Країна: Великобританія

Біографія Олівера Беркмена

Олівер Беркмен – британський письменник і журналіст, раніше працював у газеті The Guardian.

Беркмена було номіновано на премію Оруелла у 2006 році. Він отримав нагороду Асоціації іноземної преси (FPA) “Молодий журналіст року”.

У 2015 році він став лауреатом премії «Наукова історія року» FPA за статтю про таємницю свідомості.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Олівера Беркмена українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Олівера Беркмена допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Олівера Беркмена складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Олівер Беркмен ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Олівер Беркмен»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *