Рейчел Ліппінкотт

Рейчел Ліппінкотт

  • Країна: США

Біографія Рейчел Ліппінкотт

Рейчел Ліппінкотт – американська письменниця-бестселерист за версією New York Times. Вона найвідоміша тим, що написала «За п’ять кроків до кохання», новеллізацію сценарію «В метрі один від одного», фільма режисера Джастіна Бальдоні.


Кожен автор має свою життєву історію, повну різними ситуаціями, подіями та людьми, які тим чи іншим способом вплинули на її творчість. Це цікаво, тому що можна багато цікаво дізнатися про улюбленого письменника, а також про його життя, особливості його прози чи поезії.

У нас ви знайдете коротку біографію (коротко, скорочено) письменника Рейчел Ліппінкотт українською мовою чи повну біографію, список книжок, зображення портрету автора та фотографії. Цікаві факти про Рейчел Ліппінкотт допоможуть вам стати ближчим до свого улюбленого письменника і зрозуміти, чому він обрав саме цей шлях та теми для своїх творів.

Творчість Рейчел Ліппінкотт складається з різних етапів, а тому з роками твори змінюються, як і їх теми. Всі найвідоміші твори Рейчел Ліппінкотт ви знайдете у нас.

Повне зібрання творів в нашій бібліотеці дає змогу дізнатися буквально все про свого улюбленого письменника. Часто автори пишуть автобіографії, а фото дозволяє подивитися на те, якою була людина та як вона змінювалась з часом.

Відгуки на письменника «Рейчел Ліппінкотт»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *